#
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
#
#
# #
 

Okná

obr

ALUPLAST IDEAL 4000 Aluplast
Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 sú rozumnou investíciou do budúcnosti, pretože na ich výrobu sú použité materiály najvyššej kvality. Profily IDEAL 4000 pre svoju kompatibilitu s inými systémami aluplast dovoľujú zákazníkom perfektne vyhovieť v individuálnych potrebách a už dnes spĺňajú požiadavky okien do budúcnosti. Okná vyrobené v systéme IDEAL 4000 spájajú najmodernejšiu techniku s najvyšším komfortom bývania, dovoľujúc nám tešiť sa z nich dlhé roky.

obr 5-KOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 4000 Aluplast
s stavebnou hĺbkou 70 mm je profil s vysokou stabilitou a pevnosťou v modernom SOFT dizajne. Má výborné tepelné izolačné vlastnosti, minimálnu náročnosť na údržbu, dlhodobú životnosť.
IDEAL 4000


IDEAL 4000 Round Line Zaoblené kontúry poskytujú atraktívni vzhľad a dokonale zapadajú do charakteru moderných interiérov. Rôzne typy okenných líšt umožňujú dodatočne štylizovať okná a prispôsobiť ich charakteru interiéru. Systém sa skvele osvedčuje v stavebníctve rodinných i bytových domov, i v prípade výmeny okien, aj keď často nie je možné zväčšiť okenní otvor. Potom je dôležitou výhodou tohto systému s nížená výška rámu a krídla, čo zvyšuje povrch zasklenia a umožňuje vpustiť do miestností viac svetla.

VLASTNOSTI PLASTOVÝCH OKEN

5 komorový profil

 • 5 komorový profil - Nemecko, výstuže po celom obvode
 • Celoobvodové kovanie G-U so zvýšenou bezpečnosťou – Nemecko - WinkHaus
 • Kvalitná plnohodnotná mikroventilácia
 • Poistka proti chybnej manipulácii
 • Stand. zasklenie SAINT-GOBAIN U=1,0 Argón, plast. termorámček sivý
 • Stavebná hĺbka 70mm. sivé tesnenie u okien v bielej farbe
 • Hodnota U rám s výstužou: 5-ti kom. U= 1,4 W/m2K

MATERIÁL

5 - KOMOROVÝ SYSTÉM

z kvalitných nemeckých PVC profilov ALUPLAST ideálne práve pre plastové okná, s stavebnou hĺbkou 70 mm a mohutnou oceľovou pozinkovanou výstužou vo všetkých častiach rámu i krídla, dimenzované na základe statických výpočtov pre dané rozmery prvkov. Moderní dizajn. Hladký povrch pre jednoduchú údržbu a čistenie.

ALUPLAST IDEAL 7000 Aluplast

Okná vyrobené v systéme IDEAL 7000 sú rozumnou investíciou do budúcnosti, pretože na ich výrobu sú použité materiály najvyššej kvality. Profily IDEAL 7000 pre svoju kompatibilitu s inými systémami aluplast dovoľujú zákazníkom perfektne vyhovieť v individuálnych potrebách a už dnes spĺňajú požiadavky okien do budúcnosti. Okná vyrobené v systéme IDEAL 7000 spájajú najmodernejšiu techniku s najvyšším komfortom bývania, dovoľujúc nám tešiť sa z nich dlhé roky.

6-KOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 7000 Aluplast s stavebnou hĺbkou 80 mm je profil s vysokou stabilitou a pevnosťou v modernom SOFT dizajne. Má výborné tepelné izolačné vlastnosti, minimálnu náročnosť na údržbu, dlhodobú životnosť.

IDEAL 7000 Round Line Zaoblené kontúry poskytujú atraktívni vzhľad a dokonale zapadajú do charakteru moderných interiérov. Rôzne typy okenných líšt umožňujú dodatočne štylizovať okná a prispôsobiť ich charakteru interiéru. Systém sa skvele osvedčuje v stavebníctve rodinných i bytových domov, i v prípade výmeny okien, aj keď často nie je možné zväčšiť okenní otvor. Potom je dôležitou výhodou tohto systému s nížená výška rámu a krídla, čo zvyšuje povrch zasklenia a umožňuje vpustiť do miestností viac svetla.

VLASTNOSTI PLASTOVÝCH OKEN
 • 6 komorový profil - Nemecko, výstuže po celom obvode
 • Celoobvodové kovanie G-U so zvýšenou bezpečnosťou – Nemecko - WinkHaus
 • Kvalitná plnohodnotná mikroventilácia
 • Poistka proti chybnej manipulácii
 • Kľučky, madlá a ďalšie doplnky v cene
 • Stand. zasklenie SAINT-GOBAIN U=1,0 Argón, plast. termorámček sivý
 • Stavebná hĺbka 70mm. sivé tesnenie u okien v bielej farbe
 • Sivé tesnenie u bielych okien
 • Hodnota U rám s výstužou: 6-ti kom. U= 1,1 W/m2K
MATERIÁL

6 - KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitných nemeckých PVC profilov ALUPLAST ideálne práve pre plastové okná, s stavebnou hĺbkou 70 mm a mohutnou oceľovou pozinkovanou výstužou vo všetkých častiach rámu i krídla, dimenzované na základe statických výpočtov pre dané rozmery prvkov. Moderní dizajn. Hladký povrch pre jednoduchú údržbu a čistenie.

SKLO:

FL4 - 16 - FL4 U skla = 1,0 W/m2K, štandardné s tepelným distančným rámčekom Swisspacer, ktorý výrazne minimalizuje možnosť rosenia na okrajoch skla.

TESNENIE:


Dve celoobvodové trvale pružné tesnenia EPDM ( jedno na rámu, jedno na krídle ) pre plastové okná dokonale utesní proti vnikaniu vody a poveternostným vplyvom. Sklo utesnené trvale pružným tesnením EPDM. Farba tesnenia štandarde čierne a sivé.

KOVANIE:


Obvodové G-U nemecké výroby. Štandardne v základnej bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave.

FAREBNÉ PROVEDENIA: Standardne biela obojstranne. Za príplatok možnosť úpravy dezénu:
 • jednostranný polep plastových okien fóliou RENOLIT
 • obojstranný polep fóliou RENOLIT
obr
Domov Sortiment Požičovňa Partneri Referencie Kontakt